KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8559180
nr 855 9180
Pastell
kvinnoporträtt, oidentifierad konstnär, signerad, motivets mått: 38x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:18:50
500 kr
600 kr